Diabolique minulostí, nyní jde o Infernal
zdroj: tisková zpráva

Diabolique minulostí, nyní jde o Infernal

30. 3. 2006 18:18 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Minulý týden jste se mohli v rámci zprávy zabývající se čipy AGEIA PhysX dočíst mj.

o hře s názvem Infernal, která pochází z dílen polského týmu Metropolis Software a vyjít má letos koncem roku. Jak se nakonec ukázalo, nejde o nijak neznámý titul, ale vlastně o už dlouho očekávanou third-person střílečku Diabolique: Licence to Sin, k jejímuž vydání mělo dojít už loni. Zdá se, že vydavatelská společnost Playlogic se rozhodla tak trochu využít skutečnosti, že Diabolique na relativní chvilku zapadla v médiích do ústraní, zvlášť když došlo k tak výraznému odkladu jejího vypuštění, a tak trochu jí dopřát nové slávy alespoň tak, že ji přejmenuje.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Kamufláž však byla prokouknuta, dnes dokonce navíc potvrzena oficiální tiskovou zprávou a v naší galerii k tomu můžete objevit i tři nové screenshoty. Nové jméno prý této střílečce, která byla za posledních pár měsíců obohacena o spoustu nových věcí a myšlenek, bude lépe slušet. Perfektně prý vystihuje její příběh a atmosféru, stejně jako skvěle popisuje sílu, která bude hráčům poskytnuta v boji proti nepřátelům a pro překonávání nejrůznějších překážek.

Ačkoliv se děj hry odehrává v moderním světě, její příběh má co do činění s jedním z jeho nejstarších principů - odvěkým konfliktem mezi dobrem a zlem. Dílo se má podobat akčnímu filmu. Užít si budete moci automobilových honiček, divokých přestřelek, stejně jako nejrůznějších hi-tech hraček. V průběhu hraní navštívíte rozmanité lokace, od alpských vesniček a starověkých hradů, po elektrárny a různé fabriky. Díky technologii AGEA PhysX bude herní svět značně interaktivní a co do chování realistický.
zdroj: WP

korgull

Nejnovější články