zavřít

Další obrázky z No One Lives Forever 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nestává se často, abysme Vám v novinkách nabízeli screenshoty z jedné hry několikrát za den...

zdroj: Archiv

Nestává se často, abysme Vám v novinkách nabízeli screenshoty z jedné hry několikrát za den, ale u No One Lives Forever 2 musíme udělat výjimku, neboť další tři uvolněné obrázky se záběry na levely ze hry opravdu stojí za to:

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

O druhém dílu NOLF / The Operative 2 toho není moc známo, ale je pravděpodobné, že se na něm bude podílet stejný tým lidí z Monolithu a Fox Interactive, který právě dokončil Aliens vs Predator 2. Datum vydání zatím nebylo stanoveno, předběžne se počítá s podzimem 2002, kdy by NOLF 2 mohl konkurovat stále odkládanému Duke Nukem Forever. zdroj: Archiv
zdroj: HomeLan

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.