zavřít

Čtyři nové screenshoty z Jedi Knight 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na oficiální stránce ke Star Wars střílečce Jedi Knight II: Jedi Outcast (preview) se v noci...

zdroj: Archiv

Na oficiální stránce ke Star Wars střílečce Jedi Knight II: Jedi Outcast (preview) se v noci na dnešek objevilo několik nových přírůstků:

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

V souvislosti se sekcí screenshotů také stojí za pozornost nová vychytávka, kterou jsme pro vás zprovoznili (thx to Aleš) - v každé galerii thumbnailů budou ode dneška rozlišeny nové obrázky (ty za posledních 14 dnů) od těch starých, takže Vám už nebude činit problém rozeznat a prohlédnout si pouze nové přírůstky (viz například galerie z Unreal II).
zdroj: BluesNews zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.