zavřít

Betatest Heroes of Might & Magic V pro vyvolené

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Úderem devatenácté hodiny večerní začal slibovaný betatest Heroes of Might & Magic V, ale neradujte se předčasně, neboť se ho v současné době mohou zúčastnit pouze majitelé placených účtů na 3DGamers nebo FilePlanet.

Pokud tedy chcete ochutnat tuhle tahovou fantasy 3D strategii od Nival Interactive a UbiSoftu ještě dnes, musíte vysolit minimálně 5 dolarů za některou z tamních služeb. Jinak vám nezbývá než trpělivě vyčkat do čtvrtečního večera, kdy skončí exkluzivita GameSpy a kdy by beta měla být přístupná pro kohokoli, byť se ani poté nemusí dostat na každého zájemce kvůli omezenému počtu sériových čísel. Do galerie s 15 čerstvými kousky naštěstí smí nahlédnout každý:


Toto veřejné testování s cílem co nejlépe vyladit Heroes of Might & Magic V by mělo trvat celkem čtyři týdny a je pouze multiplayerového charakteru (singleplayer v ní není, ten až v demu). Soubor s betou má velikost 700 MB a obsahuje všechny frakce i většinu herních možností, které si můžete vyzkoušet na 2 mapách, nicméně budete přitom muset překousnout přítomnost zabudované ochrany StarForce. Minimální požadavky jsou: Windows 2000/XP s DirectX 9.0c, Pentium 4 / Athlon 2 GHz, 512 MB RAM, GeForce4 Ti4200 128 MB RAM, DX kompatibilní zvukovka a otevřené síťové porty 6668, 40000, 40005, 40100, 41006, 42000, 44000 a 45000. Plná verze je naplánována na konec března a více se o ní dočtete v preview nebo za pár dnů ve SCORE 144 s pětistránkovými dojmy z hraní, na nichž samozřejmě také začínáme pracovat.
zdroj: fansite

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.