zavřít

Běhající vrtulník, palma a pařez z Vietcongu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zatímco vývojáři Vietcongu z brněnského Pterodonu toho v posledních dnech moc nenaspali, protože dělají poslední úpravy do finální verze hry, aby mohla vyjít koncem března (v ČR zhruba o 14 dnů později lokalizovaná verze), vydavatel Take 2 dnes pro novináře uvolnil balíček deseti nových screenshotů ve vysokém rozlišení, které zachycují další momenty z misí v singleplayeru.

Na oficiální stráku Vietcongu také potají přibyla nová sekce věnovaná výzbroji, kde naleznete srovnávací fotky skutečných zbraní nebo animované GIFy s ukázkou, jak vypadá střelby z té které pušky přímo ve hře.


nové obrázkykompletní galerie

Z výše popsaného důvodu se multiplayerové demo dočasně dostalo na vedlejší kolej, takže všichni nespokojení lidé z herní komunity sepisující petice nebo jiné protesty, kde upozorňují na vysokou míru cheatování ve Vietcongu, musí ještě nějakou dobu vydržet. Podle informací uveřejněných na jedné české fansite se chystá opravný patch 0.99 pro demo, ale zřejmě nevyjde dříve než začátkem března. Měl by prý přidat do hry několik nových funkcí (lepší server-browser, možnost auto-kicku pro TK atd.) a hlavně zamezit velmi rozšířeným skin-hackům. Z nich některé působí docela vtipně a pomalu se nestačím divit, čeho všeho je lidská vynalézavost schopná - stačí se v tomto (7 MB) nebo tomto (3 MB) dokumentačním videu podívat například na běhající pařez a hráče s palmou nebo dokonce vrtulníkem nad hlavou (thx to M@ster za tip).
zdroj: PR, Vietcong-game.net

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.