zavřít

Barbaři proti Řimanům ve hře Against Rome

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Rakouský JoWood se dnes pochlubil se svým plánem o tvorbě nové RTS s názvem Against Rome.

Ta, jak už je z jejího názvu patrné, své hráče zavede do Evropy do dob velkého stěhování národů. Část tohoto kontinentu ještě nebyla v té době ovládaná Římany, zato ale byla domovem pro velmi početnou skupinu necivilizovaných lidí zvaných barbaři.


nové obrázkykompletní galerie

Hráč získá kontrolu nad jedním z těchto barbarských kmenů. Tito lidé jsou nedotknuti kulturními pouty "civilizované" společnosti a co jim chybí do vychování, to vrchovatě nahradí svou chutí do bojování. Na jejich denním pořádku jsou války s dalšími kmeny, drancování, plenění a ničení všeho, co se jm vyskytlo v cestě. A to je právě to, co vás čeká i v této hře. Do začátku dostanete malou vesničku, která vám poslouží jako jakási základna pro barbarské výpravy za jídlem, zbraněmi a zlatem do sousedních osad. Tyto zdroje pak lze využít k upevňování své základní pozice a na její rozšiřování. Záměrem je postavit se římské armádě, považované za nepřemožitelnou.

Na Against Rome pracuje společnost Independent Arts Software, která má na svém štítě již více než 30 titulů pro různé platformy, z nichž nejznámějším bude asi letošní War Commander.
zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.