zavřít

AquaNox: Revelation - pod hladinou oceánů

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V naší sekci screenshotů se dnes objevila zcela nová sada obrázků z podvodní akční hry AquaNox: Revelation, jejíž vydání je plánováno na konec tohoto roku.

Titul vzniká v dílnách společnosti Massive Development a vydávání se ujala společnost Jowood.


nové obrázkykompletní galerie

AquaNox: Revelation Vás přenese do roku 2666. Mladý William Drake, kormidelník nákladní lodi, pátrá po dědictví, které snad kdysi měli zanechat bájní předkové. (Nechci příběh nijak zlehčovat, ale pokud by šlo o předky z našich dob, tak by chudák nenašel nic než jedovatý odpad.) Touží po dobrodružství, ale nachází pouze hrabivost, bezohlednost a nelítostnou zášť ... avšak také nečekanou pomoc. Velmi brzy Willi zjišťuje, že na lovu legendárního pokladu není zdaleka sám.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.