zavřít

Akční dobrodružství Back to Gaya

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ono akční dobrodružství avizované v nadpisu této zprávy se vlastně jmenuje Back to Gaya – The Adventures of Zino and Boo a jde o singleplayerovou počítačovou hru vycházející z animovaného filmu s názvem Back to Gaya.

Její německá verze je prý v prodeji už od loňského února, anglická by měla vyjít letos v květnu pod hlavičkou vydavatelské společnosti Nobilis.


Akční adventura Back to Gaya vás vsadí do role svérázného hrdiny jménem Zino, v níž následně prožijete 7 strastiplných levelů v ohromném a ne zrovna přívětivém světě lidí. Doprovázet vás bude na každém kroku Boo, Zinův nejlepší kamarád a pomocník. Nevyhnete se střetu s 12 různými typy nepřátel, od malých mravenců, po obrovské krysy. Hra prý obsahuje přes 30 minut videí z původního filmu. Příběh pochází z pera tvůrců známých kreslených snímků - Život Brouka a Herkules.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.