zavřít

Age of Sail II: The Privateer obrázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vedle hlavního projektu, kterým jsou Sea Dogs II, pracuje ruská společnost Akella na další hře z pro ně typického pirátského prostředí.

zdroj: Archiv

Ta původně měla být pouhým datadiskem pro námořní strategii Age of Sail II (recenze), ale nakonec padlo rozhodnutí udělat z The Privateer samostatnou hru, která se bude orientovat především na hráče multiplayeru, což je, přihlédneme-li k omezené skupině vyznavačů těchto her, celkem odvážný krok. Zde máme několik nových screenshotů:

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Více o hře Age of Sail II: The Privateer, která má být hotova v prvním čtvrtletí tohoto roku, v našem podrobnějším článku zde.
    Na rozdíl od Age of Sail II, kde se vše odvíjelo podle historických událostí, The Privateer je situován do 18. století a není ovlivněn skutečnými fakty. Koráb Vás zanese do prostředí pirátů, velkého námořního cestování a objevování. Mezi jednotlivými bitvami budete mít možnost v přístavech prodat/koupit lodě, naverbovat novou osádku nebo svým stávajícím námořníkům rozvinout schopnosti... [více]
zdroj: Xaos zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.