Update pro české RPG Dex přinese úpravu CZ lokalizace a výrazné úpravy celé hry
zdroj: Archiv

Update pro české RPG Dex přinese úpravu CZ lokalizace a výrazné úpravy celé hry

10. 9. 2015 17:26 | Novinky | autor: Petr Poláček |

České titulky už si sice při hraní kyberpunkového RPG Dex můžete zapnout nějakou dobu, ale určitě oceníte, že je tvůrci v chystaném updatu v mnoha ohledech upraví a vylepší. Něčeho potenciálně hezkého se ale dočkají i hráči, kterým je české namluvení buřt. Velký update, který tvůrci z Dreadlocks vydají na konci září, by měl hru vylepšit, rozšířit a obohatit v celé řadě mnohem důležitější aspektů, které si přinejmenším vyjmenujeme.

Vedle kompletní (či upravené) lokalizace pro Francouze, Němce, Čechy a Maďary přinese update odstranění zbývajících bugů, přidané zvukové efekty, obecné vylepšení grafiky a dále ještě potenciálně významné novinky herního charakteru.

Možnost manuálního ukládání pozic je samozřejmě fajn, stejně jako zbrusu nové uživatelské rozhraní. Zvědavý jsem na předělané zpracování kyberprostoru a vliv nové možnosti střílet i za pohybu na dynamiku hry. Nezanedbatelný efekt by na hratelnost mělo mít i vylepšení AI, potažmo vylepšení soubojů na blízko.

zdroj: Archiv

Dále tvůrci v updatu slibují nové oblečky pro Dex včetně questů, během kterých je může člověk získat, potažmo se dušovali, že fyzické odměny rozešlou hráčům na konci minulého týdne. Tak snad se zadařilo a my, co jsme backovali jen digitální verze, můžeme být zvědaví na změny, které update nazvaný Enhanced Edition, přinese.

V původní verzi článku bylo uvedeno, že tvůrci do hry přidají i český dabing. Bohužel šlo o nedorozumění a ve hře budou nadále jen české texty. Chystaný update však přinese jeho výrazné úpravy. Za nedorozumění se omlouváme tvůrcům i čtenářům.

Nejnovější články