Máte námět či připomínku? Napište nám
Update: Battlefield 3 vyjde s českými titulky i na Xbox 360
zdroj: Archiv
Novinky

Update: Battlefield 3 vyjde s českými titulky i na Xbox 360

8. 9. 2011 17:25 | autor: Petr Poláček |

Update z 8. září - Krom PC verze Battlefield 3, se českých titulků dočká, dle dnešního oznámení, také X360 verze hry. Na majitele PS3 tak buď zbyla pověstná nejkratší sirka, nebo se v EA rozhodli oznamovat češtinu pro každou platformu zároveň a zpráva na ně teprve čeká. A bylo by to hezké s ohledem na fakt, že je jich v ČR více, než majitelů X360. Každopádně, jakákoli lokalizace konzolové verze pro CZ trh je vítánou a dobrou zprávou a doufejme, že jednou to bude automatické. P. S. Nezapomeňte si pustit video v článku, je to jediný důvod, proč jsme updatovali dva měsíce starou původní zprávu o oznámení češtiny pro PC verzi a nepsali novou ;)

Původní zpráva z 29. června od Levise - EA dnes oznámila, že střílečka Battlefield 3 u nás vyjde s českou lokalizací, takže 28. října si budete moci zakoupit PC verzi hry i s českými titulky. Zda se lokalizace dotkne také konzolových verzí zatím nelze potvrdit. "Umožníme všem hráčům naplno si vychutnat poutavý příběh bez ohledu na jejich úroveň znalostí anglického jazyka," píše česká pobočka EA ve své tiskové zprávě.

Ta dále připomíná, že Battlefield 3 je FPS postavená na moderním enginu Frostbite 2 a díky tomu vynikne především vysokou kvalitou grafického zpracování, nejrůznějšími efekty destrukce, dynamickým zvukem či animacemi postav převzatými z her od EA Sports. Výsadní postavení hře prý zajišťuje také schopnost živě napodobit následky probíhající akce v rámci herního systému, realističtější bojiště a vyšší míra interakce. Battlefield 3 si lze i u nás předobjednat v limitované edici a získat tak digitální balíček Back to Karkand s přepracovanými mapami ze dvojky, dodává EA. U příležitosti oznámení češtiny pak firma vydala také krátké čtyřicetivteřinové video v češtině s příznačným názvem "Vo čem tam doprdele kecaj", postavené na vtipné glose komentátora Mikoláše Tučka:

Na Shop.Games.cz si až do vydání hry můžete předobjednat limitovanou edici Battlefield 3 pro PC (999 Kč), Xbox 360 (1399 Kč) nebo PlayStation 3 (1399 Kč). Limitovaná edice obsahuje navíc zdarma obsahový in-game balíček Battlefield 3 Back to Karkand se čtyřmi mapami z Battlefield 2. V edici jsou i další bonusy v podobě zbraní, psích známek apod.

Nejnovější články