Shank 2 přinese spoustu 2D krve a lepší kooperaci
zdroj: Archiv

Shank 2 přinese spoustu 2D krve a lepší kooperaci

28. 9. 2011 12:01 | Novinky | autor: Petr Poláček |

Možná ještě teď některé z vás straší kreslená brutalita zboku viděné akce Shank, která před rokem zabodovala nejenom v naší recenzi, ale i komerčně. Proto nikoho nepřekvapí, že EA a tvůrci z Klei Entertainment zvedli v Las Vegas oponu nad pokračováním, které vyjde na PC, PS3 a XBLA počátkem příštího roku, přičemž ve vývoji bylo celý poslední rok – de facto od vydání prvního dílu.

„Shank is back,“ lakonicky pronáší první video ze Shank 2 (sledujete po rozkliku v článku), když předtím bez jakýchkoli slov ukazuje, co nového se přes rok anti-hrdina se slabostí pro potoky krve naučil. Zcela upřímně sice nic nového nevidím, ale nevadí, kombinace rychlé 2D akce, ve které v rámci multikomb sekáte, střílíte a řežete motorovkou, vypadá pořád skvěle. Tvůrci však změny slibují a poměrně výrazné.

Rozkrájeli prý původní hru na kousíčky, aby zjistili, co mají předělat a upravit. Nakonec překopali systém zbraní, přidal pár dokončovacích úderů, vylepšili grafiku a hlavně, přidali online kooperaci, se kterou velmi jemně koketovali už v jedničce. To bude bez pochyby hlavní vylepšení, na které se za předpokladu zachování stejně hratelnosti, s jakou přišla jednička, docela těším.

zdroj: Archiv

Nejnovější články