Rozdáváme klíče do uzavřené bety PC verze závodní hry The Crew Wild Run
zdroj: tisková zpráva

Rozdáváme klíče do uzavřené bety PC verze závodní hry The Crew Wild Run

16. 10. 2015 16:31 | Novinky | autor: Redakce Games.cz

Závodní hra The Crew byla hodně ambiciózní, a přestože opravdu nabídla možnost projet virtuální Spojené státy z jednoho kraje na druhý, nějak se z toho vytratila zábava. Tvůrci z Ivory Tower (v říjnu studio koupil Ubisoft) se však nevzdávají a zkouší chyby původní hry napravit v datadisku s podtitulem Wild Run, který vychází 17. listopadu digitálně a 19. listopadu krabicově. Jestli ale Wild Run splní představy tvůrců, Ubisoftu a hlavně majitelů původní hry, o tom se mohou zájemci přesvědčit už nyní. Od čtvrtka 15. do pondělí 19. října totiž běží uzavřená beta, do které mají automaticky přístup všichni majitelé základní hry (betu mají ve své Uplay knihovně). A všichni ostatní zájemci si mohou klíče bez jakýchkoli problémů vyzvednout u nás. Podrobnosti najdete v článku.

Beta obsahuje k vyzkoušení takzvaný "The Summit", čili obrovský sjezd tisíců hráčů (závodníků a mechaniků) z celého světa. Taková setkání se odehrávají na mnoha ikonických místech napříč Spojenými státy. Dále beta obsahuje 5 PVE a PVP misí a možnost zajezdit si je v široké plejádě vozidel a motocyklů.

Klíč do bety si vyzvedněte v boxíku někde okolo. Stačí zadat email a kód vám přijde na mail. Další postup je jednoduchý. Na stránce http://thecrewgame.com/beta zvolte možnost “Redeem your guaranteed access code”, a pokud máte vytvořený Uplay účet, tak zadáte kód a dále už se budete řídit instrukcemi. Pokud nemáte Uplay účet, vytvořte si ho na stránce: https://uplay.ubi.com/. Přejeme všem příjemnou zábavu.

Nejnovější články