PC a PS4 hráči se v betě Hitmana podívají do minulosti Agenta 47 v únoru
zdroj: tisková zpráva

PC a PS4 hráči se v betě Hitmana podívají do minulosti Agenta 47 v únoru

6. 12. 2015 0:35 | Novinky | autor: Petr Poláček |

Ze spolupráce Sony a Square Enix vzešla týdenní časová exkluzivita bety nového Hitmana. Kdo si předobjedná PS4 verzi hry, zahraje si ji už 12. února, kdo si předobjedná PC verzi, dočká se o týden později 19. února. Základ plné hry při tom vyjde 11. března pro PC, PS4 a Xbox One, přičemž majitelé posledně jmenované verze hry mají s betou zjevně smůlu. Zajímavé navíc je, že beta nenabídne jen výsek plné verze, ale speciálně připravený obsah.

Záběry traileru jsou dostatečné názorné, ale pro méně všímavé doplním, že v betě se vrátí 20 let zpět do tajné výcvikové základny ICA, kde v roli Agenta 47 prožijí přijímací proces. Zároveň poprvé potkají Dianu Burnwood, která později sedmačtyřicítce zadává úkoly a mise, což by podle tvůrců měla být jakási odměna pro fanoušky série a solidní startovní bod pro nováčky, co předchozí hry neznají.

zdroj: Archiv

Během PlayStation Experience akce rovněž Square Enix oznámila, že budoucí majitelé PS4 verze hry čeká šest kontraktů/misí navíc. Jsou sdružené pod názvem The Sarajevo Six a představují samostatný minipříběh, v jehož rámci se Agent 47 podívá do všemožných koutů světa, aby sehnal a k odpovědnosti dohnal šestici bývalých členů paravojenské organizace CICADA, kteří spáchali válečné zločiny… Tří z těchto kontraktů budou dostupné při vydání hry 11. března, zbylou trojici nabídnou tvůrci hráčům později s tím, jak budou do hry přidávat nové lokace. 

Nejnovější články