zavřít

HW aktuality - elektrický šok z ovladačů

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

- Pokud také rádi hrajete bojové hry a máte pořád pocit, že to jaksi ještě není úplně...

- Pokud také rádi hrajete bojové hry a máte pořád pocit, že to jaksi ještě není úplně ono, můžete si předělat herní ovladač podle tohoto návodu. Princip spočívá v tom, že pokud dostane virtuální postavička ránu, dostane šlehu, resp. elektrický šok i hráč třímající příslušný ovladač. Nevím do jaké míry je to bezpečné, ale rozhodně je to zajímavé...

- Micron, druhý největší výrobce pamětí na světě oznámil, že už zaslal první vzorky pamětí GDDR3 společnostem ATi a nVidia. Tyto paměti jsou vyrobené 0.11 mikronovou technologií, vyznačují se vysokou rychlostí přenosu dat (až 6.4 GB/s) a nízkou spotřebou. Objevit by se měly buď v příští generaci grafických karet nebo v pozdějších revizích generace současné. Neoficiální dohady o budoucích čipech nVidie také naleznete například na HardTecs4u nebo v češtině na CDR serveru.

- V letních vedrech se výkonné chlazení jistě hodí. Snad i proto může přijít vhod recenze kompresorového chlazení Prometeia Mach 2 opatřeného výparníkem a určeného pro osobní počítače. Přinesl ji server Tom's Hardware, jehož autorům se s tímto systémem podařilo podchladit Pentium 4 3.06 GHz na -37 stupňů a dosáhnout konečné frekvence 4.1 GHz.

cappy

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.