HW aktuality - elektrický šok z ovladačů
zdroj: tisková zpráva

HW aktuality - elektrický šok z ovladačů

12. 6. 2003 20:20 | Hardware | autor: Redakce Games.cz |

- Pokud také rádi hrajete bojové hry a máte pořád pocit, že to jaksi ještě není úplně...

- Pokud také rádi hrajete bojové hry a máte pořád pocit, že to jaksi ještě není úplně ono, můžete si předělat herní ovladač podle tohoto návodu. Princip spočívá v tom, že pokud dostane virtuální postavička ránu, dostane šlehu, resp. elektrický šok i hráč třímající příslušný ovladač. Nevím do jaké míry je to bezpečné, ale rozhodně je to zajímavé...

- Micron, druhý největší výrobce pamětí na světě oznámil, že už zaslal první vzorky pamětí GDDR3 společnostem ATi a nVidia. Tyto paměti jsou vyrobené 0.11 mikronovou technologií, vyznačují se vysokou rychlostí přenosu dat (až 6.4 GB/s) a nízkou spotřebou. Objevit by se měly buď v příští generaci grafických karet nebo v pozdějších revizích generace současné. Neoficiální dohady o budoucích čipech nVidie také naleznete například na HardTecs4u nebo v češtině na CDR serveru.

- V letních vedrech se výkonné chlazení jistě hodí. Snad i proto může přijít vhod recenze kompresorového chlazení Prometeia Mach 2 opatřeného výparníkem a určeného pro osobní počítače. Přinesl ji server Tom's Hardware, jehož autorům se s tímto systémem podařilo podchladit Pentium 4 3.06 GHz na -37 stupňů a dosáhnout konečné frekvence 4.1 GHz.

cappy

Nejnovější články