zavřít

Gametrac - další mobilní konzole na obzoru

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ačkoliv Nokia N-Gage nezaznamenala žádný velký úspěch, do pole její působnosti se hodlá vrhnout další výrobce.

Gametrac Group (Tiger Telematics) totiž potvrdila práce na novém mobilním zařízení, které má v sobě ukrývat telefon, digitální fotoaparát, MP3 přehrávač a především herní konzoli. Věc ponese název Gametrac a oficiálně bude odhalena a poprvé předvedena na výstavě Consumer Electronics Show (CES) v Las Vegas příští měsíc (8-11.1.2004). Společně se zařízením uvidí návštěvníci i první tři hry, z nichž žádná nebyla zatím jmenována.

Srdcem Gametracu se stane procesor ARM9 s taktem 400Mhz, pro výstup poslouží barevný 2.8" displej TFT QVGA. Jako operační systém si výrobci zvolili Microsoft Windows CE. NET a přenos dat pro multiplayerové hraní bude zprostředkován přes Bluetooth 2 či GPRS. Do prodeje má být Gametrack uveden alespoň v Británii někdy koncem příštího roku. Jak bude nový mobil/handheld vypadat vám částečně předvede flashová animace na oficiální stránce výrobku. Více informací přineseme v půlce ledna.

zdroj: Sector, Yahoo

kate

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.