zavřít

Vychází survival Left Alive, v Japonsku je po týdnu za poloviční cenu

PlayStation 4 Windows PS4 Pro

- Datum vydání autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Nejnovější přírůstek do rodiny vydavatelství Square Enix, akční survival střílečka Left Alive, zřejmě nebude patřit do kolekce zlatých klasik žánru. V Japonsku vyšla už minulý týden a od té doby sbírá na japonském Amazonu skoro samá jednohvězdičková hodnocení. Následkem toho Square Enix zakázal streamování hry a už ji prodává se slevou.

Streameři mohli Left Alive po vydání volně streamovat s výjimkou některých blokovaných cutscén, duchovnímu nástupci série Front Mission se ale v hráčských recenzích zoufale nedaří. I následkem toho Square Enix v Japonsku její streamování skrz PlayStation 4 na YouTube úplně zakázal, jak informuje server Siliconera.

Hráči si stěžují na všechno možné, od nevyvážené obtížnosti přes problémy s ovládáním až po mizerný design úrovní, špatné animace a ošklivou grafiku. Ani z hlediska prodejů to nebude žádná sláva, když je týden po vydání hra na Amazon Japan v padesátiprocentní slevě. Průměr hodnocení se ustálil na jedné a půl hvězdičce z pěti.

U nás Left Alive vychází dnes pro PlayStation 4 a PC, ale pokud můžeme japonským hráčům aspoň za mák věřit, uděláte mnohem líp, když si místo ní raději koupíte něco úplně jiného. Na Steamu vám tohle moudré rozhodnutí ušetří skoro šedesát eur.

Tagy: akční sci-fi survival střílečka post-apo mechové

Zdroje: Siliconera

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.