zavřít

Čtyřčlenný koop se zombíky? Overkill’s The Walking Dead vyzývá Left 4 Dead

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Studio Overkill se zapsalo do srdcí mnoha hráčů povedenou loupeživou kooperací Payday 2 a nyní to zkouší znovu s licencí komiksu The Walking Dead. Základní formule není nic převratného – čtyři hráči se pustí do světa zamořeného zombíky, ve kterém se snaží hlavně přežít. To už tu bylo několikrát na různé i velmi podobné způsoby. Jak to dopadne tentokrát?

FPS akce Overkill’s The Walking Dead dorazila v celé své částečné kráse na Steam. Proč částečné? Protože je rozdělená do jednotlivých sezón, které jsou dále rozkouskované na epizody. Nyní je k dispozici první sezóna s deseti epizodami odehrávajícími se ve Washingtonu, později v listopadu odstartuje i druhá sezóna s devíti epizodami, které budou vycházet postupně až do června příštího roku.

Obě dvě sezóny jsou součástí základní i deluxe edice hry za 50 a 68 eur. Plány dalších sezón jsou zatím tajné, ale pravděpodobně se odvinou od úspěchu dosavadního obsahu. A tam hra zatím naráží na ne moc přívětivá hodnocení hráčů, která se na Steamu pohybují kolem nehezkých 55 %. Vstupujte proto do Rickovy nemrtvé apokalypsy opatrně.

Tagy: zombie akční

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.