zavřít

Batman od Telltale dnes vstupuje do velkého finále boje o Gotham

iPad Android PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 Xbox One

- Datum vydání autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pátá a poslední epizoda Batman – The Telltale Series nese název City of Light a vychází dnes na PC, PS4, PS3, Xbox One, X360, iOS a Android. Víc, než baterie platforem je ale důležitější, že finální díl vypadá pořádně dramaticky, což by ale také vyvrcholení celého příběhu mělo být. Dokazuje to i trailer, který vydání doprovází a samozřejmě platí, že kdo nehrál předchozí epizody, by se na něj rozhodně neměl dívat. Nicméně ti, kteří přemýšlí, že s vydáním posledního dílu telltalovského Batmana zkusí, jistě ocení, že první epizoda je na Steamu zdarma.

Na začátku páté epizody se startovní pozice hráčů mohou výrazně lišit podle toho, jak jste se rozhodli na konci čtvrtého dílu. V pátém dílu se seběhnou všechny naznačené linky a především vůdce Dětí Arkhamu dotahuje ke konci plán, jak zničit Batmana, Bruce Waynea i celou jeho rodinu a její odkaz. Nu a na vás bude, pokusit se mu v tom zabránit, i když na vás vrhne celou sílu Arkhamské věznice.

Tagy: batman adventura

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.