zavřít

Aljašský multiplayerový survival The Wild Eight spustil předběžný přístup

PlayStation 4 PC Xbox One

- Datum vydání autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Ne, prosím ne. Už stačilo. Život je dost těžký i bez toho, aby člověk musel každých pět minut jíst a pít, schovávat se před mrazem i divokými zvířaty, a tak nějak obecně zoufale bojovat o přežití v nehostinných podmínkách. Ale co se dá dělat, žánr survival jen tak nevymizí. Aspoň že v The Wild Eight můžete trpět spolu s kamarády, a to dokonce okamžitě. Navzdory původnímu plánu totiž tohle kooperační RPG před pár dny vyšlo na Steamu v předběžném přístupu.

Zima, sníh, crafting, hrozně málo jídla, hrozně moc vlků… The Wild Eight se zdá být takovou shora viděnou multiplayerovou verzí The Long Dark. Aljašský tým Eight Points plánuje v předběžném přístupu zůstat 3 až 4 měsíce. Za tu dobu by mělo dojít k odstranění bugů, doplnění herních prvků a úpravám existujících systémů založeným na připomínkách komunity. Dočkáte se i nových questů, které vás postupně provedou tajemstvím spojeným s pádem letadla, kvůli němuž jste se octli ve smrtící divočině.

Pokud vám v kapse šustí postradatelných 20 dolarů, můžete se už teď pustit do hry od vývojářů, kteří fascinující severské prostředí znají jak vlastní boty. Updaty vycházející s týdenní frekvencí by pak měly zaručit, že budete svědky opravdového progresu směrem k jasně stanovenému cíli. Na závěr se sluší připomenout, že The Wild Eight by kromě Steamu měla vyjít i na Xbox One a PlayStation 4.

Tagy: Aljaška akční RPG multiplayer survival kooperace indie hra

Zdroje: Steam

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.