zavřít

Adventurní Strážci Galaxie od Telltale zažijí během pěti epizod zbrusu nová dobrodružství

iPad Android PlayStation 4 Windows MAC Xbox One

- Datum vydání autor: Adam Homola Komentáře: 0

Po Hře o trůny, Jurském parku, Batmanovi a The Walking Dead si krátkou slámku vytáhli Strážci Galaxie. Telltale z nich už brzy udělají další epizodickou adventurní sérii, jejíž první díl, Tangled Up in Blue, vyjde už 18. dubna na PC, Mac, PlayStation 4, Xbox One a kompatibilní zařízení s operačním systémem Android a iOS. V plánu jsou ještě další platformy, nicméně oznámené zatím nejsou. Epizod bude celkem pět a ve všech si dosyta užijete všech hlavních hrdinů tak, jak si je pamatujete z prvního filmu, takže nechybí Star-Lord, Gamora, Drax, Rocket ani Groot.

Telltale sice alespoň do první epizody dali hrdiny z prvního filmu, ale příběhově bude stát pětice epizod na vlastních nohách. Nepůjde tedy o převyprávění žádného z filmů či komiksů. Zápletka je zatím vágní a víme jen to, že se Strážci Galaxie dostanou krátce před epickou bitvu k ještě epičtějšímu artefaktu, který každý z nich chce z jiného důvodu.

Stejně tak po něm ale prahne jeden velký záporák, co se nezastaví před ničím. V nově vydaném traileru už také vidíte, že to nebude žádná podržtaška, ale samotný Thanos. Toho jsme si ve filmech od Marvelu zatím moc neužili. Sem tam někde vykouknul, ale pořádně by měl zazářit až v chystaném filmu Avengers: Infinity War, kde se vedle Tonyho Starka a jeho kamarádů objeví i Star-Lord a jeho parta. A přijde i Thanos.

V Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series – Episode One – Tangled Up in Blue (studio se tentokrát v délce překonalo) se podíváte na Zemi, loď Milano a dojde i na samotný okraj vesmíru známý také jako Knowhere. V kůži Star-Lorda budete mluvit, konat a rozhodovat se tak, abyste se dobrali k pokud možno úspěšnému závěru, protože jak je už u Telltale zvykem, i tady bude záležet na vašich volbách a rozhodnutích.

Trefou do černého by bylo, kdyby si v Telltale zajistili podobu herců a jejich hlasy. To se bohužel nestalo, a tak tu máme zaměnitelného blonďáka v hadrech Star-Lorda, který se Chrisu Prattovi nepodobá a ani tak nezní.

Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Serie

Star-Lorda tu mluví Scott Porter (Friday Night Lights, The Walking Dead: The Telltale Series), Gamoru Emily O’Brien (The Young and the Restless, Middle Earth: Shadow of Mordor, Rocketa matador herního dabingu Nolan North (skoro všechno…), Draxovi propůjčí hlas Brandon Paul Eells (Watch Dogs) a Groota mluví Adam Harrington (The Wolf Among Us, League of Legends).

Diesel, Saldana, Bautista, Pratt a Cooper tady jednoduše chybí, ale snad to Telltale napraví alespoň dobrým příběhem, vtipnými dialogy a vhodně zvolenou hudbou. První pořádný trailer na konci sice jednu písničku přihodí, ale pořád to nemá ani zdaleka takový drajv a energii, jako trailery na film Strážci Galaxie vol. 2:

Vedle klasického digitální stažení pro první epizodu bude i krátce poté, konkrétně od 5. května dostupná fyzická verze season passu, který vám garantuje přístup ke všem pěti epizodám ve chvíli, kdy je vývojáři z Telltale vydají.

Tagy: Marvel sci-fi adventura episodický Guardians of the Galaxy

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.