Infogrames potvrdili Unreal Tournament 2
zdroj: Archiv

Infogrames potvrdili Unreal Tournament 2

5. 1. 2002 15:15 | Byznys | autor: Redakce Games.cz |

Šéfové amerických Infogrames zřejmě usoudili, že po událostech tohoto týdne, kdy se nejprve na internetu objevil nascanovaný článek z francouzského časopisu Joystick (info) a poté kompletní Unreal Tournament 2 press-kit včetně spousty obrázků, nemůžou už jeho existenci dále zapírat a tak v noci na dnešek oficiální cestou potvrdili jeho vývoj.

Tato hra, která naváže na nejlepší 3D akci roku 1999, bude veřejnosti poprvé představena v únorovém čísle PC Gameru, které vyjde někdy příští týden. Do té doby si musíme vystačit se "zajímavě" ologovanými obrázky a artworky ve velkém rozlišení, které se překvapivě objevily na neznámé belgické sajtě Jim.be. Jelikož je jisté, že Infogrames budou otamtud požadovat jejich okamžité odstranění, přidali jsme je pro jistotu do naší sekce screenshotů:

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
další nové obrázky

Z toho, co jsme si o Unreal Tournament 2 už neřekli v aktuálním preview, stojí za zmínku možnost hry až 32 hráčů v multiplayeru v jedné mapě, což je dle mého ještě snesitelné maximum, víc už je chaos. Herní módy, které hra slibuje, budou tvořit mix toho, co již známe plus některé novinky. Konkrétně se v tiskové zprávě zmiňuje Deathmatch, Capture The Flag, Domination 2 (můj oblíbený geniální a bohužel trochu opomíjený mod), a z novinek pak Survivor (jakoby přejmenovaný kempovací Last Man Standing, ale třeba se pletu) a Bombing Run.

Ve hře najdeme i UTčkovou unikátní vlastnost - translokátor. Ke grafice se pojí informace o tom, ž mapy budou obsahovat zhruba stonásobný počet polygonů než původní UT. A nakonec dobrá zpráva pro všechny hračičky - nový editor map UnrealEd přijde s předdefinovanými základními stavebními prvky, takže by mělo být mnohem jednodušší pomocí nich vytvářet vlastní mapy. Taky už se nemůžete dočkat konce letošního roku?
zdroj: Jim.be zdroj: Archiv

jd&m

Nejnovější články