Sony oznámilo třetí díl ze série svých závodů MotorStorm: Apocalypse. Co všechno se o něm zatím ví?
- Zasazen bude do prostředí zdevastovaného města, kde budete jezdit po mrakodrapech, brouzdat temnými uličkami, nebo ujíždět po prohýbajících se mostech.
- Na výběr bude ze třinácti vozů i motorek a dokonce si zalétáte v helikoptéře.



- Při jízdě městem vás budou obtěžovat příslušníci místní žoldácké organizace a blázni poflakující se po městě.
- Zajezdíte si celkem čtyřicet různých závodů, které budou díky dynamické simulaci zemětřesení pokaždé probíhat jinak.
- Perky budete získávat spolu se zkušenostními body a medailemi, např. za zničení pěti protivníků v řadě.
- Chystá se herní mód Wreckreation s jízdou v otevřeném herním světě, kde si budete psát svá vlastní pravidla, kontrolovat naskriptované sekvence anebo určovat počasí.
- Chybět nebude multiplayer pro čtyři hráče na jedné konzoli nebo šestnáct závodníků online.
- V každé herní lobby budou hráči rozprostřeni podle svých dosavadních výkonů a bude tu možnost si na ně dokonce vsadit extra zkušenostní body.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Uniklé obrázky z Motorstorm 3 [7.6.2010 11:11]
zdroj: WP