zavřít

Video z Transformers: Rise of the Dark Spark předvádí co-op mód

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 3DS Xbox 360 Wii U Xbox One

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Vydávat dnes akční hru bez podporu multiplayeru nebo alespoň kooperace se nesluší, i když to často není trošku logické. Hry v Transformers sérii ale z podbízení se trendům podezírat nebo dokonce obviňovat nemůžu, protože podporou kooperace se chlubily v podstatě každý díl a chystaný Rise of the Dark Spark tedy jen pokračuje v tradici. A právě kooperaci představuje nové video.

Stejně jako v předchozích dílech nabídne Rise of the Dark Spark kooperaci v podobě tradičního Horde módu, pojmenovaného ovšem Escalation. Vlnám stále nebezpečnějších nepřátel můžete čelit ve čtyřech hráčích, k dispozici máte celou řadu obranných zařízení včetně automatických střílen či energetických bariér a vybraného transformera lze za vybojované prostředky přímo v boji postupně vylepšovat.

Pro Escalation mód je k dispozici přes čtyřicet postav obou stran  konfliktu, kterou volíte na samotném začátku, a v nabídce jsou i různě stylizované mapy, abyste si mohli užít schopností odlišných transformerů.

Zbytek už vám o kooperaci v Rise of the Dark Spark prozradí záběry na videu, hra vyjde na PC, 3DS, PS3, PS4, Wii U, X360 a Xbox One 27. června.

Tagy: akční multiplayer

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.