zavřít

Retro GamesPlay: Pavel hraje klasickou doomovku Heretic

Windows MAC

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývojáři z Raven Software už dávno neholdují černé magii, protože od roku 2010 jsou na plný úvazek zapřažení do vývoje multiplayerových segmentů Call of Duty her. Bývaly však doby, kdy z Ravenů padala původní a nesmírně zábavná akční díla. A nemyslíme Singularity z roku 2010, což byl zajímavý, ale komerčně neúspěšný pokus. Kdepak, za zábavou v podání Raven Software se Pavel v dnešním retro gamesplay videu ponoří mnohem hlouběji do minulosti – konkrétně do roku 1994, kdy vyšla parádní a obsahově nápaditá doomovka Heretic.

Heretic byl a pořád vlastně je jedním z nejpovedenějších klonů Dooma, který úspěšnou formuli od id Softu přenesl do fantasy prostředí, a přidal rozhlížení nahoru či dolů, interaktivní prostředí i výbornou hratelnost. Všechny jmenované vlastnosti hra neztratila a pyšní se jimi i dnes, jak uvidíte z následujícího gamesplaye.

Tagy: akční gamesplay

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.