zavřít

Retro GamesPlay: hrajeme akční adventuru Tomb Raider 2

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Předmětem tradičního pátečního retro gamesplaye se tentokrát stala akční adventura Tomb Raider 2 z roku 1997. Není sice známo, proč Pavel s Honzou sáhli zrovna po tomto díle a nevybrali si jedničku nebo některé z pozdějších pokračování, ale zavání to silnou nostalgií. Kdo z těch dvou má k druhému Tomb Raideru bližší vztah a jaké má pro to důvody, se každopádně dozvíte v následujícím videu.

Jen v rychlosti, abychom vás nezdržovali, připomeňme, že Tomb Raider II vyšel na PC a PSX 1. listopadu 1997 a navázal na fantastický (kritický i komerční) úspěch převratné jedničky. Hra se točila okolo mytické dýky z Xianu a nabídla nové zbraně, pohyby, vozítka, lokace a například i možnost ukládat pozici kdykoli a kdekoli, která řadu z nás uchránila od návštěvy blázince. Ale o tom už vám více řeknou kluci.

Tagy: akční Tomb Raider adventura

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.