zavřít

NBA 2K20 nabídne režim kariéry plný hollywoodských hvězd

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Video autor: Jan Slavík Komentáře: 0

Pokud jste se někdy zasnili, jaké by to asi bylo stát se vnitřně rozervaným, ale nesmírně talentovaným mladým basketbalistou, který bude překonávat své strasti a růst ke slávě pod mentorským dohledem Idrise Elby, můžete se zaradovat. Něco podobného vám totiž, zdá se, umožní NBA 2K20.

.

O tom, jak se v nové NBA bude hrát samotný basketbal, nepadlo na Gamescomu ani slovo. Předpokládejme tedy, že to bude pět na pět, s kulatým míčem, driblingem, skákáním a házením na koš. Celý dvouminutový trailer, na který se můžete podívat níže, si pro sebe totiž uzmul náhled do filmově pojatého režimu kariéry.

Určitě nebude nouze o dramatické momenty, které se ve světě sportovního zákulisí přímo nabízí. Jak jste jistě zpozorovali, krom zmiňovaného Idrise Elby tomu svým hereckým umem dopomůžou ještě další prominentní herci jako Rosario Dawson, Thomas Middleditch, Ernie Hudson, Lamorne Morris, Maverick Carter a samozřejmě též LeBron James, který celou věc také produkoval.

Na cestu za sebepoznáním a košíkářským vrcholem se budete moci vydat za necelé tři týdny - hra vychází 6. září na PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Tagy: NBA basketbal simulace sportovní

Zdroje: tisková konference

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.