zavřít

Jak vyzrát na roboty na videu ze Sir, You Are Being Hunted

Windows

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Roztomile znějící a procedurálně generovaná jména anglických vesniček, pochmurná (a...

Roztomile znějící a procedurálně generovaná jména anglických vesniček, pochmurná (a rovněž procedurálně generovaná) krajina anglického venkova, roboti s puškami vandrující krajinou, možnost uplatňovat na ně různé taktiky a hratelnost zaležená na hráčově úsudku, klidně i chybném – to jsou pádné důvody, abychom se o zdánlivě prapodivné survival, sandbox, stealth akci Sir, You Are Being Hunted od týmu Big Robot zmiňovali. A čert vem, že hra už uspěla na Kickstarteru, i když do konce kampaně zbývají skoro dva týdny.

Na záběrech aktuálního videa uvidíte, jak takové hrátky o přežití v krajině plné agilních a násilnických robotů vypadají. Chystání pastí, práce s inventářem, troška střelby, ale hlavně nutnost přemýšlet, než něco udělám. To je přeci spousta krásných věcí najednou.

 

Tagy: stealth survival sandbox

Zdroje: Big Robot

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.