zavřít

Assassin's Creed IV nabídne zromantizovaný "zlatý věk pirátství"

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 Wii U

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Pohodlně se usaďte, strýček Ubisoft vám chce skrze nové video z Assassin's Creed IV: Black Flag vyprávět krátký příběh o pirátech a jejich zaslíbené zemi, která se zrodila z politických a hospodářských dohod několika evropských mocností. Zaslíbená v tomto případě znamená země bez pravidel či zákonů, a svobodná pouze pro ty, co se neštítili zrady, znali úskoky a na svých bárkách dokázali brázdit a čistit vody Karibiku od konkurence a obchodních lodí se stejnou jistotou, s jakou si ve vodě počíná nebezpečný žralok.

Jedním z podobně schopných bude se vší pravděpodobností i hlavní hrdina Assassin’s Creed IV, Edward Kenway, který se na svých toulkách po pirátům zaslíbeném území setká s řadou slovutných mordýřů a pirátských es včetně Edwarda Teache, známějšího pod přezdívkou Černovous.

Těžko říci, jak moc „realisticky“ Ubisoft svůj výlet do pirátské historie pojme, zejména s ohledem na to, že používat výraz „realistický“ ve spojení s piráty a příběhy o nich je samo o sobě dosti ošemetné. Pokud však bude Černovous ve hře plundrovat vody Karibiku na své Pomstě královny Anny, asi to jako ukázka realističnosti bude stačit.

...

Právě Černovous je také druhou představenou figurkou, kterou si budoucí i současní skalní fandové ACIV budou moci zakoupit. Tou první je figurka Edwarda Kenwaye. Obě budou v prodeji od října (zájemci si je u Playmana mohou předobjednat už nyní, bude jich jen omezené množství), samotná hra vyjde na PC, PS3, WiiU a X360 prvního listopadu. Termín vydání next-gen verzí zatím oznámen nebyl.

Tagy: akční sandbox historická

Zdroje: tisková zpráva,Playman

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.