zavřít

Western Outlaw gold,Captain Scarlet odložen

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V diskusním fóru Jarhead Games, vývojářů westernové FPS Western Outlaw (ale také CTU: Marine Sharpshooter nebo Navy Seals), se včera objevila zpráva, která jistě potěší všechny, co by se rádi prostřednictvím jejich nové hry podívali na Divoký západ a zažili nějakou tu akci ve westernovém stylu.

Western Outlaw je hotova! Role muže zoceleného léty gangsterské praxe, je tedy nadosah. Příběh je nelítostný. V momentě, kdy se hlavní hrdina rozhodne usadit a vést spořádaný život, je obviněn ze zločinu, který nespáchal a na krku má nejen strážce zákona, ale i různé lovce odměn, a jiné nepřátele dychtící po jeho smrti. Budete muset využít všech svých schopností k objasnění toho, co se vlastně stalo a hlavně k přežití.

Včera, tedy právě v den, kdy se měl real-time strategický titul Captain Scarlet: Retaliation od Batfish Studio objevit a britských obchodech, tito vývojáři oznámili, že se vypuštění hry odkládá, a to až na 14. listopad. Důvody takového odkladu uvedeny nebyly, zato bylo navíc přislíbeno vydání speciální, 500 kusy limitované edice hry, kterou lze objednat pouze ještě před vydáním klasické verze. Tato speciální edice má obsahovat spoustu přídavků a jako bonus, každý, kdo si ji objedná, objeví ve hře i své vlastní jméno.
zdroj: HomeLAN

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.