zavřít

Veselé Vánoce a šťastný nový rok přeje redakce Games.cz

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Naši drazí čtenáři, přejeme vám šťastné, a především klidné Vánoce a stejně tak i vstup do nového roku. Jsme vděční za to, že jste tu s námi v tomto roce byli, četli naše články a sledovali naše videa. Ostatně, proto děláme to, co děláme. Sdělování informací, doporučení i varování, je důvod, proč píšeme a snažíme se Games.cz každým dnem vylepšovat. A budeme v tom pokračovat, pokud nás tedy netrefí každého blesk za tenhle obrázek.

A ještě, než se vrhnete do víru odpočinku (doufáme!), ať už s hrami, rodinou, knížkou nebo prostě čímkoliv, je tu menší přehled toho, jak budou Games vypadat do konce roku. My se také vrhneme do intenzivního odpočinku, a tak až do 2. ledna zde nečekejte klasický režim novinek a recenzí. Nicméně, pokud nás tedy netrefí ten blesk, začnou vycházet naše Best of články, takže se dozvíte několik vítězů ještě před Novým rokem.

Šťastné a veselé

Betlemek

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.