Máte námět či připomínku? Napište nám
Call of Duty 2 oficiálně & další obrázky
zdroj: Archiv
Dojmy z hraní

Call of Duty 2 oficiálně & další obrázky

15. 4. 2005 16:16 | autor: Redakce Games.cz |

O Call of Duty 2 víte vše podstatné už od února, ale až tento týden, po vypršení exkluzivit papírových časopisů v mnoha různých zemích, byla hra oficiálně ohlášena tiskovou zprávou od domácího distributora CD Projekt, ze které citujeme následující odstavce tři odstavce:

V Call of Duty 2 hráče čekají příběhy čtyř různých vojáků, jež se musejí dostat z téměř beznadějných situací.

Hráči buď mohou sledovat osudy těchto jednotlivců postupně a vžít se tak naplno do jejich rolí, nebo mají možnost procházet boji chronologicky tak, jak šly ve skutečnosti po sobě. Tvůrci se také rozhodli zpracovat bojiště ve větším měřítku, díky čemuž je herní zážitek mnohem realističtější. Vaše družstvo bude plnit velké množství různých úkolů v rozsáhlých lokacích, jimiž vede pokaždé několik různých cest. Samozřejmostí je možnost používání klasických bojových taktik, jako jsou různé obchvaty a další manévry.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Nový engine hry Call of Duty 2 se společně s vylepšenou technologií umělé inteligence starají o to, aby byly týmové boje co nejautentičtější a nejzábavnější. Velký důraz je kladen na nepozorovaný postup - využití zde najdou jak kouřové granáty, tak i například prach zvířený nad bojištěm. Na chování vojáků budou mít vliv i povětrnostní podmínky, což se projeví například při písečných bouřích v severní Africe nebo sněhových vánicích v Rusku - jen blázen by v takovém počasí vylézal z bunkru. Váš tým je navíc vybaven unikátním komunikačním systémem - boje oživují zprávy od vašich kolegů, kteří vás díky pokročilé umělé inteligenci v reálném čase informují o dění ve svém okolí.

"Náš tým Infinity Ward dělá vše pro to, abychom hráčům nabídli takový pohled na bojiště, jak se to ještě nikomu nepodařilo. Rádi bychom, aby to pro hráče bylo jako pekelná adrenalinová jízda, která jim doslova vyrazí dech," říká Grant Collier, ředitel Infinity Ward. "Call of Duty 2 bude nejintenzivnější a nejrealističtější akční hrou, jaká byla dosud k vidění, s ohromující grafikou, atmosférou a věrohodností, kterou bude zajišťovat velice pokročilá technologie." Konec hype z tiskové zprávy :) Zároveň se objevily tři nové obrázky společně s těmi starými známými, avšak nyní již zlegalizovanými - všechny si můžete prohlédnout v této galerii. Vydání tohoto titulu naplánovali Activision na letošní podzim.
zdroj: PR, CVG

jd

Nejnovější články