zavřít

Úžasňákovi opět v akci, letos na podzim

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Loni v listopadu se v kinech objevil film, který si ihned získal srdce nejednoho malého i velkého diváka.

Ten film se jmenoval The Incredibles, neboli Úžasňákovi, a pojednával o takové trošku zvláštní rodince, jejíž každý člen oplývá určitými super-schopnostmi. Určitě víte, o čem je řeč, a že současně s tím byla do světa vypuštěna i stejnojmenná hra, resp. dvě hry (u nás vyšly obě i s českým/slovenským dabingem pod hlavičkou CD Projektu - viz naše recenze), které rovněž zaznamenaly obrovský úspěch - jen v USA se prý prodalo více než 2,5 milionů kusů.

O tom ostatně svědčí i skutečnost, že se společnost THQ rozhodla ve spolupráci s Pixarem a Disney Interactive rodinku super-hrdinů přivést do herního světa podruhé. Podle tiskové zprávy byste se měli dočkat letos na podzim, a to na všech možných platformách - PS2, Xbox, PSP, GC, GBA, DS, ale také PC a Mac. Vývojem hry byly pověřeny týmy Heavy Iron Studios, Helixe (GBA, DS) a Pacific Coast Power & Light (PSP). Na podrobnosti o hře jako takové si zdá se ale budeme muset ještě počkat.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.