zavřít

The Sum of All Fears od Toma Clancyho

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Distributor UbiSoft pokračuje v nastoleném trendu, kdy každý týden ohlásí jednu novou hru a ani poslední týden nebyl výjimkou, neboť po Rainbow Six: Raven Shield, XIII a Splinter Cell tu máme oznámení titulu The Sum of All Fears.

Opět spadá do kategorie akčních her a vychází z novely známého spisovatele Toma Clancyho, na jejímž základě vzniká i stejnojmenný film, který bude mít premiéru v USA a Kanadě 31.května. Tento očekávaný trhák (trailer), odehrávající se v prostředí agentů CIA, kteří odhalili spiknutí proti USA a čelí hrozbě svrhnutí atomové bomby, je defacto nástupcem skvělých filmů jako Vysoká hra patriotů (Patriot Games, 1992) nebo Jasné nebezpečí (Clear and Present Danger, 1994). Hlavní roli Jacka Ryana tu již bohužel neztvární Harisson Ford, nýbrž stále populárnější Ben Affleck, který se proslavil v Pearl Harboru. Zde si můžete prohlédnout první dva obrázky a krabici hry:


další nové obrázky

Hra The Sum of All Fears bude běžet na upraveném enginu z Ghost Recon, z čehož vyplývá, že půjde o taktickou akci, ve které hráč ovládá tým tří postav. Děj má vycházet jak z původní novely Toma Clancyho, tak z výše zmiňovaného filmu od Paramount Pictures. Během misí se podíváte na Střední východ nebo do jižní Afriky či západní Virginie a nedílnou součástí hry bude i multiplayer až pro 36 hráčů po lokální síti nebo internetu. Akce The Sum of All Fears vyjde v USA souběžně s uvedením do amerických kin začátkem června, ale diváci v Čechách si musí počkat do 5. září, kdy bude česká premiéra filmu v režii Bontonfilmu.
zdroj: BluesNews

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.