zavřít

PC verze SW: Knights of the Old Republic

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Všichni příznivci Hvězdných válek už jistě netrpělivě čekají na nové RPG Star Wars: Knights of the Old Republic, které by se mělo objevit před Vánocemi a následovat tak verzi pro Xbox, která je již nějaký ten pátek venku.

Rozdíl mezi oběma hrami bude především v grafice (vyšší rozlišení textur na PC, přidané efekty) a pochopitelně také v ovládání - na PC se například při procházení inventáře krásně využije scrollovací kolečko myši. Kromě těchto odlišností bude Star Wars: Knights of the Old Republic na osobních počítačích disponovat zcela rozdílným uživatelským rozhraním, a jak jsme se nedávno dozvěděli, mělo by se ve hře objevit i třicet originálních high-level předmětů (například nové druhy brnění).

Podle vývojářů z BioWare se v PC podobě už také nebudou vyskytovat odhalené bugy z Xbox verze. Minimální systémové požadavky pro počítač, na kterém by měla hra ještě bez větších problémů běžet, jsou procesor s taktem 1 GHz a 128 MB RAM (pro Windows 98) případně 256 - 512 MB RAM, běží-li počítač pod Windows XP. Že Star Wars: Knights of the Old Republic zřejmě budou hrou, na kterou se vyplatí čekat, prozrazuje i dosavadní hodnocení z recenzí Xbox verze. Podle GameRankings se totiž průměrný výsledek pohybuje kolem skvělých 94% (GameSpot 9.1/10, GameSpy 94/100, IGN 9.5/10 atd.). Více se o příběhu a postavách dozvíte z našich předchozích zpráv.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.