zavřít

Oznámení nového Prince of Persia.

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Přesně týden po zveřejnění tajemné animace UbiSoft potvrdil nového Prince: kdo jej vyvíjí a jak se hrdina změnil?

Pokud pravidelně sledujete naše zpravodajství, nemůže vás dnešní oficiální oznámení nového Prince of Persia ničím zaskočit: již na podzim jsme tu měli první spekulace a obrázky z pre-alfa verze, které brzy následovalo podezřelé video a vývoj hry konečně stvrdila i lednová výroční zpráva Ubisoftu. Ačkoliv oficiální podtitul autoři v dnešní tiskovce nevyzradili, spíš než dřívější "Ghost of the Past" se zdá pravděpodobnější samotným otcem série Jordanem Mechnerem registrovaná značka Prince of Persia: Prodigy.

Titul vzniká ve studiích Ubisoft Montrealu čili autorů vysoce ceněného Assassin's Creed i předchozí trilogie (Sands of Time, Warrior Within, Two Thrones). Pokračování slibuje otevřít zcela novou kapitolu v princových dobrodružstvích a přinést oživené série novým stylem hry. Jakkoliv to zní revolučně, jádrem má být stále stará dobrá akční adventura, jen tentokrát oblečená do nového výtvarného hávu.

Ačkoliv v tiskové zprávě autoři uvádí, že první detaily spolu s obrázky přinese až 8. května časopis Edge, na internet již teď unikla obálka francouzského Joypadu s artworkem na hlavní stránce. Dost možná se tak informací dočkáme ještě dříve - do té doby nezbývá než spekulovat, co znamená zhruba před týdnem zveřejněná tajemná animace na homepage hry s jakousi černou ropnou skvrnou..

Nový Prince of Persia vyjde vedle PC, X360, PS3 také pro DS s jiným příběhem a postavami na Vánoce letošního roku.

Update 29.4. - první obrázky a bližší informace v dnešním preview.

zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.