zavřít

Adventura Still Life by měla vyjít už v dubnu

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tak prý už letos v dubnu by měla vyjít zajímavá detektivní point&click adventura Still Life vývojářského týmu Microids.

Podle dnešního rozhovoru na HomeLANu nyní prochází betatestováním. Jak jste se mohli odčíst již dříve, hlavní hrdinka této hry se jmenuje Victoria a je vnučkou soukromého detektiva Gustava McPhersona, kterého vrtkavý osud zavál z New Yorku do Evropy, a to konkrétně nejdříve do Paříže, odkud byl však nucen za dramatických okolností odejít. Nakonec se ocitl v Praze, kde potkal svou životní lásku jménem Ida Skaličková, a kde se zapletl do vyšetřování případu sériového vraha prostitutek.

Victoria má za sebou jen ty nejlepší školy. Její vzdělání se zprvu soustředilo hlavně na psychologii a kriminalistiku. Pozdě se rozhodla zkusit štěstí na akademii FBI v Quanticu a stát se agentkou. Psát se bude rok 2004. Alespoň tedy na začátku. Victoria bude pracovat na svém druhém případu týkajícího se sériových vražd. V Chicagu. Jelikož půjde o velmi zapeklitý a navíc velmi brutální případ, Victoria se rozhodne zajet si trochu odpočinout ke svému otci na předměstí Chicaga. I když ani tam nenalezne vytoužený klid, podaří se jí najít alespoň jeden ze starých případů svého dědy, který se děsivě podobá tomu jejímu...

Hra bude rozdělena do dvou základních lokací, které jsou od sebe odděleny nejen oceánem, ale také časem. První je současné Chicago a druhou Praha pozdních 20. let. V první ztvárníte roli Victorie, ve druhé jejího dědečka Guse. Hra bude zahrnovat jak klasické adventurní hádanky, tak i některé prý velmi originální a tvůrci prý hodně dbají na to, aby všechna tato puzzle byla pořádně začleněna do příběhu.

zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.