zavřít

Soutěžte s Razerem a CZC.cz o herní klávesnici BlackWidow Chroma Overwatch edition

- Komerční sdělení / PR autor: Redakce Games.cz

Přichystali jsme pro vás v pořadí už druhou soutěž s CZC.cz a výrobcem herních periferií Razer. Tentokrát můžete vyhrát nadupanou mechanickou klávesnici BlackWidow Chroma Overwatch Edition (US) v hodnotě 5000 Kč.

Pro účast v soutěži je třeba vyplnit všechny soutěžní otázky a zadat svůj email. Ze správných odpovědí vylosujeme výherce, který se zanedlouho bude těšit z přesné odezvy mechanických kláves, nastavitelného podsvícení a exkluzivního designu.

Zúčasnit se soutěže a odpovídat na otázky je možné do 23. září 16:30 hodin.

Razer BlackWidow Chroma Overwatch edition

Špičková herní klávesnice s mechanickými spínači Razer Green s individuálním RGB podsvícením (16,8 mil. barev) a aktivační silou 50 g. Mimořádná odezva během hraní (1000 Hz ultrapolling), plně programovatelné klávesy, 10 antighostingových kláves, USB port, opletený kabel. A to vše završuje exkluzivní design Overwatch.

Více informací o klávesnici najdete na webu CZC.cz.

Soutěžte s Razerem a CZC.cz o herní klávesnici BlackWidow Chroma Overwatch edition

  1. Jakou hmotnost má klávesnice Razer BlackWidow Chroma Overwatch edition? *
  2. Jakou výdrž mají mechanické klávesy v klávesnici Razer BlackWidow Chroma Overwatch edition? *
  3. Kolika barvami podsvícení disponuje klávesnice Razer BlackWidow Chroma Overwatch edition? *

Povinné údaje:

E-mail:

Tagy: inzerce

Zdroje: komerční sdělení / PR

Novinky na CZC.CZ

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.