zavřít

Soutěž s Razerem: vyhrajte herní soundbar Leviathan

- Komerční sdělení / PR autor: Redakce Games.cz

Ve spolupráci s CZC.cz a věhlasným výrobcem herního hardware Razer tady máme další soutěž, tentokrát pro audio fajnškmekry. Hrajeme totiž o herní soundbar se subwooferem Razer Leviathan, který se hodí jak pod PC monitor, tak i k televizi.

Pro účast v soutěži je třeba vyplnit všechny soutěžní otázky a zadat svůj email. Ze správných odpovědí vylosujeme výherce, který se zanedlouho bude těšit z kvalitního ozvučení nejen u her.

Razer Soundbar Leviathan

Soundbar se dvěma reproduktory a subwooferem, který dokáže vytvořit prostorový zvuk jako sestava 5.1. Svým kompaktním provedením je vhodný pro instalaci pod monitor nebo k televizi, kde poskytne výkon 2× 15 W RMS (satelity) a 30 W RMS (subwoofer). Kromě klasického zapojení pomocí optického vstupu a 3,5mm jacku podporuje také Bluetooth a NFC pro bezdrátové streamování hudby třeba z mobilu.

Pro více informací o produktu a snazší zodpovězení otázek se mrkněte na CZC.cz.

Soutěž s Razerem: vyhrajte herní soundbar Leviathan

Anketa již skončila.

Tagy: inzerce

Zdroje: komerční sdělení / PR

Novinky na CZC.CZ

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.