zavřít

Tvůrci Sword of the Stars chystají akční RPG v retro stylu

Windows

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Možná v některých z vás vyvolala zmínka o Sword of the Stars v titulku chuť na nějakou pořádnou, komplikovanou vesmírnou strategii, třebas na Sword of the Stars III. Nu, nezbude vám, než naprázdno polknout a čekat dále, protože SotS: The Pit není ani náhodou strategie, nýbrž rouge-like akční RPG, které z reálií docela známé série her od tvůrců z Kerberos jen těží.

Přesto si hra zasluhuje chviličku vaší pozornosti, protože dobrá rouge hra se nikdy neztratí. Po rozkliku najdete videoukázku z této retro záležitosti (vizuálně i herně), na kterou se tvůrci pokouší vybrat nějaký bakšiš přes indiegogo, na konec listopadu plánují vydání betaverze na Steamu a s dokončenou verzí by rádi vyrukovali počátkem příštího roku.

Premisa hry je jednoduchá, tak už to o roguovek chodí. S vybraných mariňákem, průzkumníkem nebo inženýrem vás čeká prolézání 30patrového komplexu, likvidace nepřátel, obcházení pastí, sbírání lootu, levelování, craftování předmětů a samozřejmě i časté umírání. Nic speciálního, ale nic co by si člověk musel nutně upírat, pokud to bude dobré. To se ale pozná až s nebližší hratelnou verzí. Takže vyhlížejte onu betu na Steamu a případně si připravte pár drobných na zaplacení… pokud už vás třeba Dredmor přestal bavit.

Tagy: akční RPG rogue

Zdroje: tisková zpráva,Indiegogo

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.