zavřít

Brzy si vyzkoušíte boj s Nemesis v demu remaku Resident Evil 3

Windows PlayStation 4 Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Kdy jindy, když ne teď? Začátkem dubna vyjdou ve stejný den hned dva nové Resident Evily: remake trojky a nová multiplayerová odbočka Resistance. Ale protože je teď o něco víc času na hraní her, rozhodli se v Capcomu uvolnit hratelné ukázky obou titulů.

zdroj: Capcom

Remake Resident Evil 3 se pokusí navázat na až překvapivý úspěch remaku druhého dílu slavné hororové série. Z grafického hlediska jde o skvělou podívanou, ať už se vaše oči zastaví na zrůdném záporákovi Nemesis, nebo pohledné oběti Jill Valentine.

Ale vzhled není všechno, a proto si brzy osaháte i ovládání a náplň kompletní předělávky hry z konce roku 1999. Capcom už ve čtvrtek vypustí do světa demoverzi, ale bohužel neprozrazuje, co všechno tento úryvek nabídne.

Každopádně bude dostupný na Steamu, PlayStationu 4 a Xboxu One, přičemž podle české tiskové zprávy se jako první objeví v Microsoft Store již v 5 hodin ráno a na zbylých platformách až v šest hodin večer tentýž den.

zdroj: Capcom

O týden později, konkrétně v pátek 27. března, potká podobný osud i chystaný spin-off Resident Evil Resistance. Multiplayerová semikooperativní (jeden proti všem) akce bude v otevřené betě až do svého vydání, tedy do 3. dubna, stejně jako Resident Evil 3. Pokud se po vyzkoušení dema rozhodnete zakoupit remake, Resistance bude jeho součástí.

I beta Resident Evil Resistance bude na všech zmíněných platformách, ale tentokrát platí, že jako první půjde stahovat v osm ráno na PlayStationu 4 a Xboxu One, zatímco na Steamu opět až od šesti večer.

Tagy: Resident Evil (série) horor remake kooperace

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.