zavřít

Blíží se demo co-op střílečky Army of Two: The Devil's Cartel

PlayStation 3 Xbox 360

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Kooperativní střílečka Army of Two: The Devil’s Cartel vyjde na PS3 a X360 na konci března,...

Kooperativní střílečka Army of Two: The Devil’s Cartel vyjde na PS3 a X360 na konci března, ale když dá pánbůh a všemocná EA, budete si hru moci otestovat dopředu a zjistit, jestli má hra koule na to, aby vás oslovila. Hráči v USA tu šanci dostanou už příští týden v úterý, kdy se na PSN a XBL objeví demo, v němž budou Alpha a Bravo společně zachraňovat uneseného politika, řešit nějaké další rukojmí, ale hlavně hodně střílet a starat se jeden o druhého, aby nepřišli o kejhák. Nepřátel bude v komplexu celá řada a v ideálním případě budou padat k zemi jako přezrálé hrušky, zatímco duo vojáčků v maskách bude za zvuků rockové hudby kráčet ke slávě a záchraně zadržených. Vojenská romantika, jako zpraku...

Kdy vyjde demo v Evropě, zatím oznámeno nebylo. Dá se však počítat s tím, že ne příliš dlouho po jeho vypuštění mezi veřejnost za oceánem. Nový trailer, který namísto akce prezentuje příběhové momentky, je ale naštěstí dostupný všem, bez ohledu na to, kterému kontinentu zrovna šlapete po hřbetě. Mrkněte na něj v článku, docela se povedl.

...

Tagy: akční kooperace vojenská

Zdroje: CVG

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.