zavřít

Vesmírná akce Hill Project žije, první obrázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po velmi dlouhé době tu máme opět zmínku o hře francouzského vývojářského týmu Gaming Side - HILL Project.

A nejen zmínku. To hlavní, s čím dnes totiž přicházíme, jsou první obrázky z hraní. HILL Project má být real-timovou 3D střílečkou pro PC, PS2 a PSP (možná i další platformy), odehrávající se ve vesmírném prostoru mezi Zemí a Měsícem. Bude to prý intenzivní akce, při které se budete snažit vzdorovat hordám dronů a likvidovat gigantická monstra. Zároveň však budete muset plnit řadu různých úkolů, navštívíte vesmírná města, hřbitovy vesmírných korábů a neminete se ani s asteroidy.


nové obrázkykompletní galerie

HILL Project má nabídnout to nejlepší z žánru akčních stříleček a okořenit je i některými novými, originálními prvky. Kdykoliv během hry se budete moci přepínat mezi dvěma odlišnými typy perspektiv - první bude typu Silpheed, druhá "sidescrolling". Díky tomu budete mít lepší přehled o nepřátelích i o pohybu ve vesmírném prostoru. Co se týče vybavení a výzbroje vaší lodi, to si budete moci vybírat vždy mezi jednotlivými úrovněmi (zbraní prý bude okolo 30). Chybět by neměl ani multiplayer, i když není momentálně zřejmé, kolik bude podporovat hráčů. Vývojáři stále usilovně shánějí vydavatele, tudíž nelze v tuto chvíli říci, kdy hra vyjde.
zdroj: homepage, IGN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.