Máte námět či připomínku? Napište nám
The Matrix: Path of Neo s odlišným koncem než film
zdroj: Archiv
Obrázky

The Matrix: Path of Neo s odlišným koncem než film

11. 5. 2005 12:12 | autor: Redakce Games.cz |

Po únorovém oznámení téhle third-person akce pro PC a konzole (PS2, Xbox) tu je podrobnější info, co že vlastně máme tentokráte od Shiny čekat.

Vedle skutečnosti, že tu budou všechny signifikantní scény z filmové trilogie se připravte na odlišný konec od toho, jak jej všichni známe. A také fakt, že navzdory výše vyřčenému Dave Perry popisuje zdejší dobrodružství jako jakýsi "Director’s cut", co nicméně představí v hlavní roli Keanu Reevese jako Nea. Bratři Wachovští se na projektu mají spolupodílet jak v oblasti scénáře tak samotného vývoje, zajímavou perličkou může být jejich slibovaná cameo role (malá nevýznamná role) ve hře.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

V The Matrix: Path of Neo budete tedy sledovat Neův postupný vývoj, což se týká nejenom jeho vylepšování v oblasti bojových umění (sedm zcela odlišných stylů boje), ale také mimořádných psychických schopností, umožňujících posléze ovládat počítačový svět Matrixu. S tím úzce souvisí zpomalení běhu času (bullet-time), zastavení kulek, které míří jeho směrem a v neposledku létání. Na určitých místech bude Nea doprovázet Trinity, jíž se v tento moment zhostí počítač a oba se pak budou snažit vám ve vašem úkolu nějak pomoci. Vedle efektního bojování se přirozeně připravte i na spektakulární přestřelky, které z nějakého důvodu budou na stejném enginu co rozporuplný a dva roky starý Enter the Matrix, byť se mluví o znatelných vylepšeních.

Díky tomu se dočkáte i nezapomenutelné, i když asi nechtěně legrační scénky z filmu, kde Neo bojuje proti zástupům "naklonovaného" agenta Smithe. Máme se údajně dočkat 1.500 Smithů nacpaných najednou do obrazu, takže už se můžeme všichni začít těšit na ten slibovaný bullet-time (nebo spíš slide-show-time - pozn.jd :) V souvislosti s možnostmi enginu ještě zmínka o interaktivním prostředí, zde ve smyslu jeho destrukce, čímž můžeme tohle povídání pro dnešek ukončit a v očekávání měsíce listopadu vás odkázat na první tři screenshoty.
zdroj: GameSpot, WP

martin

Nejnovější články