zavřít

The Matrix: Path of Neo s odlišným koncem než film

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po únorovém oznámení téhle third-person akce pro PC a konzole (PS2, Xbox) tu je podrobnější info, co že vlastně máme tentokráte od Shiny čekat.

Vedle skutečnosti, že tu budou všechny signifikantní scény z filmové trilogie se připravte na odlišný konec od toho, jak jej všichni známe. A také fakt, že navzdory výše vyřčenému Dave Perry popisuje zdejší dobrodružství jako jakýsi "Director’s cut", co nicméně představí v hlavní roli Keanu Reevese jako Nea. Bratři Wachovští se na projektu mají spolupodílet jak v oblasti scénáře tak samotného vývoje, zajímavou perličkou může být jejich slibovaná cameo role (malá nevýznamná role) ve hře.


V The Matrix: Path of Neo budete tedy sledovat Neův postupný vývoj, což se týká nejenom jeho vylepšování v oblasti bojových umění (sedm zcela odlišných stylů boje), ale také mimořádných psychických schopností, umožňujících posléze ovládat počítačový svět Matrixu. S tím úzce souvisí zpomalení běhu času (bullet-time), zastavení kulek, které míří jeho směrem a v neposledku létání. Na určitých místech bude Nea doprovázet Trinity, jíž se v tento moment zhostí počítač a oba se pak budou snažit vám ve vašem úkolu nějak pomoci. Vedle efektního bojování se přirozeně připravte i na spektakulární přestřelky, které z nějakého důvodu budou na stejném enginu co rozporuplný a dva roky starý Enter the Matrix, byť se mluví o znatelných vylepšeních.

Díky tomu se dočkáte i nezapomenutelné, i když asi nechtěně legrační scénky z filmu, kde Neo bojuje proti zástupům "naklonovaného" agenta Smithe. Máme se údajně dočkat 1.500 Smithů nacpaných najednou do obrazu, takže už se můžeme všichni začít těšit na ten slibovaný bullet-time (nebo spíš slide-show-time - pozn.jd :) V souvislosti s možnostmi enginu ještě zmínka o interaktivním prostředí, zde ve smyslu jeho destrukce, čímž můžeme tohle povídání pro dnešek ukončit a v očekávání měsíce listopadu vás odkázat na první tři screenshoty.
zdroj: GameSpot, WP

martin

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.