zavřít

První šestice obrázků ze Sacred Underworld

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Úspěšná RPG Sacred společnosti Ascaron se již brzy dočká svého rozšíření v podobě datadisku s názvem Sacred Underworld.

A právě z něj vám dnes přinášíme balíček prvních šesti ukázek. Jako každý správný addon, i tento svým hráčům nabídne spoustu novinek, a to jak po stránce grafické (Ascaron optimalizoval engine, přidal nové animace a textury), tak co do obsahu. Jeho vydání je naplánováno na konec letošního března.


Těšit se například můžete na dva nové typy postaviček (jednou z nich bude trpaslík), řadu nových speciálních efektů, nová prostředí a v neposlední řadě i na spoustu nových nepřátel. O příběhu toho mnoho známo není. Cosi naznačuje již název - z podzemí se budou do světa Ancaria šířit nejrůznější monstra, která sem proudí skrz jakési portály. Ty by měly být čtyři a vaším úkolem bude je zavřít. Addon prý bude čítat čtyři kapitoly. Podle preview na stránkách GBase (v němčině) hra vypadá velice dobře a je nač se těšit.
zdroj: homepage, GBase

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.