První screenshoty z RPG Sacred
zdroj: Archiv

První screenshoty z RPG Sacred

12. 1. 2003 10:10 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Německý vývojářský tým Ascaron tento víkend vydal první tři obrázky ze své chystané hry Sacred, o které toho ale zatím příliš nevíme.

Narozdíl od jiných titulů od této společnosti, kterými jsou vesměs obchodní strategie (Patrician II, chystaná Port Royale), řadíme Sacred do kategorie akčních RPG. Jeho příběh nás zavede do fantasy světa, který budeme moci prozkoumávat s jednou z šesti volitelných postav jako jsou kouzelník, gladiátor nebo upírka. Tvůrci slibují, že 70% herní říše bude přístupných hned od počátku, takže bude jistě co prozkoumávat. Za zmínku stojí, že obrázky ze Sacred jsou nápadně podobné jinému německému RPG Armalion, o němž jsme za poslední rok vůbec nic neslyšeli a pravděpodobně byl tento projekt pozastaven.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Sacred má obsahovat asi 30 misí, ve kterých navštívíme zhruba dvacítku lokací -hory, pouště, lesy nebo území poktrytá ledem a sněhem. Všechna města i vesničky by měly překypovat životem a na různé postavy narazíte i v katakombách. Samotný příběh bude jako obvykle plný tajemných sil a magie, klíčovou postavou bude tentokrát probuzený démon, kterého je třeba zastavit. Sacred potěší i příznivce síťového hraní, do kterého se přes internet nebo LAN bude moci zapojit až 16 hráčů. Německá verze hry vyjde někdy v průběhu letošního roku, o překladu do angličtiny se zatím nic neví.

kate

Nejnovější články