zavřít

PC verze NFS: Hot Pursuit 2 v obrazech

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Včera jsme přinesli obsáhlý novinkový článek, kde jste se mohli dozvědět spoustu nových informací o nadcházejících závodech Need for Speed: Hot Pursuit 2 od Electronic Arts a také to, kdy jednotlivé verze hry (PS2, Xbox, GC, PC) vyjdou.

zdroj: Archiv

Dnes tu máme pro zpříjemnění pátečního odpoledne celkem 7 exkluzivních screenshotů pocházejících z nejhezčí verze Hot Pursuit 2 pro PC, která je v mnoha vlastnostech podobná starému dobrému NFS 3, ale to rozhodně není na škodu.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Need For Speed: Hot Pursuit 2 bude obsahovat přes 20 tratí a stejný počet licencovaných vozidel od známých značek včetně Ferrari 360 Spider, Lamborghini Murcielago nebo Porsche Carrera GT. Jak se stalo dobrým zvykem, v případě vítězství v závodu budete postupně odemykat další a další tratě, auta nebo jejich vylepšení. Co se týká herních módů, kromě standardní nabídky (Quick Race, Single Challenge, Hot Pursuit a Championship) se majitelé PC verze hry dočkají jedné zásadní novinky, kterou bude "Top Cop". V tomto herním módu si zkusíte kariéru policisty, který má v popisu denní práce hlídkování na rušné dálnici.
zdroj: BlackSheep

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.