zavřít

Malý výlet hrou Stargate SG-1: The Alliance

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

A opět zde máme něco pro fanoušky seriálu Hvězdná brána, a zejména pak pro ty, kteří si plánují počkat na chystanou hru na jeho motivy, která má vyjít někdy v průběhu letošního roku.

Jak jste se mohli dočíst už v několika našich dřívějších zprávách, půjde o akční střílečku. Její název je Stargate SG-1: The Alliance. Vývojem tohoto titulu se zabývá studio Perception Games, vydavatelem by měla být společnost Jowood. Právě ta také vypustila do světa balík nových ukázek, ze kterých jen tak na ukázku namátkou vybíráme tyto tři:


Ostatní nové (a samozřejmě i staré) si pak můžete prohlédnout v naší galerii. Další novinkou týkající se Stargate SG-1: The Alliance je zahájení provozu oficiální homepage. Na jaké adrese ji najdete, už jste se dozvěděli v listopadu. Úvodní teaser, který tam byl až dosud, nahradily více méně plně funkční stránky s celou řadou informací a pochopitelně i s nezbytným diskusním fórem.

Stargate SG-1: The Alliance je poháněna technologií Unreal 2.5. Bude obsahovat single-player i multiplayer, ve kterém by neměl chybět kooperativní mód. Zahrát si ji budete moci z vlastního pohledu i z perspektivy třetí osoby. Mise budou rozmanité - špionážní, taktické i dobrodružné s řešením různých hlavolamů. Příběh hry vznikl za významného přispění původního tvůrčího týmu a bude zahrnovat jak staré známé nepřátele, tak i úplně novou, unikátní hrozbu, jež bude hrát v této hře klíčovou roli.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.