zavřít

Exkluzivní obrázky z Port Royale v češtině

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Z ostravské společnosti Top Distributor k nám dnes dorazila exkluzivní sada českých obrázků z námořně-obchodní strategické simulace Port Royale od Ascaronu.

Ta se u nás začne prodávat v lokalizované verzi krátce po světové premiéře, konkrétně půjde o překlad všech textů ve hře, manuálu a mapy.


nové obrázkykompletní galerie

    V tuto chvíli je Port Royale kompletně přeloženo a dělají se korektury přímo ve hře. Oproti původní německé verzi hra obsahuje několik úprav (balanc apod.) a jsou odstraněny chyby. Vzhledem k tomu, že hra je v jistém smyslu nelineární, předpokládáme testování před uvedením na trh v dalších dvou týdnech. To znamená, že na pultech by se měla hra objevit poslední týden v dubnu (předpokládaná cena 999 Kč).
Pokud byste chtěli vědět detaily o samotné hře nebo odlišnosti od příbuzného titulu Patrician II, směřujte své kroky do našeho archivu, kde se nachází mimojiné i pirátská mini-hra či trailer. Recenzi české verze Port Royale přineseme co nevidět.
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.