Datadisk TES IV: Oblivion - Knights of the Nine
zdroj: tisková zpráva

Datadisk TES IV: Oblivion - Knights of the Nine

14. 11. 2006 18:18 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Z dílen Bethesda Game Studios by se měl koncem tohoto měsíce vykulit nový datadisk k zatím nejnovějšímu pokračování oblíbené RPG série The Elder Scrolls, TES IV: Oblivion - The Knights of the Nine.

Jak jsme vás již informovali, tento titul, jehož součástí budou i všechny dosud vypuštěné volně stažitelné přídavky, vyjde pro X360 a PC. Majitelé konzolí Xbox 360 mohou addon vyhlížet na Xbox Live Marketplace nebo na OblivionDownloads.com, PCéčkáři se dočkají také klasické krabicové verze. Právě verzi pro PC měli možnost vyzkoušet redaktoři magazínu IGN, odkud pocházejí nové screenshoty, které vám nabízíme v naší galerii.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

The Knights of the Nine bude ke svému spuštění vyžadovat původní The Elder Scrolls IV: Oblivion. Označen je známkou M, což znamená, že je kvůli svému obsahu určen hráčům starším sedmnácti let. Připravit byste se měli na náročnou cestu celým Cyrodiilem, hledání artefaktů a kousků výzbroje. Jak to vypadá, problémy zde bude působit tajemné zlo v podobě ayleidského černokněžného krále jménem Umaril, jenž je zodpovědný za vyvraždění kněží anvilské kaple. V Vaše putování tedy začne právě v Anvilu, odkud budete vysláni do devíti svatostánků roztroušených různě v Cyrodiilu. K tomu, abyste při své misi uspěli, budete potřebovat přízeň bohů.
zdroj: IGN

korgull

Nejnovější články